ADP1763ACPZ0.95-R7
Numărul produsului DigiKey
505-ADP1763ACPZ0.95-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-ADP1763ACPZ0.95-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-ADP1763ACPZ0.95-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP1763ACPZ0.95-R7
Descriere
IC REG LINEAR 0.95V 3A 16-LFCSP
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 3A 16-LFCSP (3x3)
Modele EDA/CAD
ADP1763ACPZ0.95-R7 Modele
Curent - În repaus (Iq)
8 mA
Curent - Alimentare (Max)
16 mA
PSRR
62dB – 33dB (10kHz – 1MHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
1,98V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
0,95V
Cădere de tensiune (Max)
0,145V la 3A