ADP1761ACPZ0.95-R7
Numărul produsului DigiKey
ADP1761ACPZ0.95-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
ADP1761ACPZ0.95-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ADP1761ACPZ0.95-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP1761ACPZ0.95-R7
Descriere
IC REG LINEAR 0.95V 1A 16-LFCSP
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A 16-LFCSP (3x3)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ADP1761ACPZ0.95-R7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
8 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
11 mA
Stare piesă
Activ
PSRR
67dB – 35dB (10kHz – 1MHz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare, Semnal Power Good, Pornire treptată
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Limită curent, Suprasarcină termică
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
1,98V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
0,95V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 16-WFQFN, CSP
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
16-LFCSP (3x3)
Cădere de tensiune (Max)
0,053V la 1A