ADP1761ACPZ-0.9-R7 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ADP1761ACPZ-0.9-R7 |
Descriere | IC REG LINEAR 0.9V 1A 16-LFCSP |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A 16-LFCSP (3x3) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ADP1761ACPZ-0.9-R7 Modele |
Categorie | Curent - Ieșire |
Prod. | Curent - În repaus (Iq) 8 mA |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) | Curent - Alimentare (Max) 11 mA |
Stare piesă Activ | PSRR 67dB – 35dB (10kHz – 1MHz) |
Configurație ieșire | Funcții de control Activare, Semnal Power Good, Pornire treptată |
Tip ieșire | Caracteristici de protecție Limită curent, Suprasarcină termică |
Număr de regulatoare 1 | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C (TJ) |
Tensiune - Intrare (Max) 1,98V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) 0,9V | Pachet/cutie Plăcuță expusă 16-WFQFN, CSP |
Tensiune - Ieșire (Max) – | Pachet dispozitiv furnizor 16-LFCSP (3x3) |
Cădere de tensiune (Max) 0,053V la 1A | Număr produs de bază |