ADP1752ACPZ-1.1-R7
Numărul produsului DigiKey
ADP1752ACPZ-1.1-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
ADP1752ACPZ-1.1-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ADP1752ACPZ-1.1-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP1752ACPZ-1.1-R7
Descriere
IC REG LIN 1.1V 800MA 16-LFCSP
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 800mA 16-LFCSP (4x4)
Modele EDA/CAD
ADP1752ACPZ-1.1-R7 Modele
Curent - În repaus (Iq)
800 µA
Curent - Alimentare (Max)
1.2 mA
Funcții de control
Activare, Semnal Power Good, Pornire treptată
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Polaritate inversă
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
3,6V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,1V