ADP1706ARDZ-3.3-R7
Numărul produsului DigiKey
505-ADP1706ARDZ-3.3-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-ADP1706ARDZ-3.3-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-ADP1706ARDZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP1706ARDZ-3.3-R7
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1A 8-SOIC-EP
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A 8-SOIC-EP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ADP1706ARDZ-3.3-R7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
390 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
1.55 mA
Stare piesă
Activ
PSRR
56dB (1kHz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare, Pornire treptată
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime) plăcuță expusă
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC-EP
Cădere de tensiune (Max)
0,63V la 1A