ADP165ACBZ-3.3-R7
Numărul produsului DigiKey
ADP165ACBZ-3.3-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
ADP165ACBZ-3.3-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ADP165ACBZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP165ACBZ-3.3-R7
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4-WLCSP
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA 4-WLCSP (0,96x0,96)
Modele EDA/CAD
ADP165ACBZ-3.3-R7 Modele
PSRR
60dB – 50dB (100Hz – 1kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
4-WFBGA, WLCSP
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
4-WLCSP (0,96x0,96)
Cădere de tensiune (Max)
0,225V la 150mA