ADP165ACBZ-2.3-R7
Numărul produsului DigiKey
505-ADP165ACBZ-2.3-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP165ACBZ-2.3-R7
Descriere
IC REG LINEAR 2.3V 150MA 4-WLCSP
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA 4-WLCSP (0,96x0,96)
Modele EDA/CAD
ADP165ACBZ-2.3-R7 Modele
Curent - În repaus (Iq)
2.4 µA
Curent - Alimentare (Max)
6.2 µA
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,3V
Pachet/cutie
4-WFBGA, WLCSP
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
4-WLCSP (0,96x0,96)
Cădere de tensiune (Max)
0,225V la 150mA