ADP165ACBZ-2.2-R7
Numărul produsului DigiKey
505-ADP165ACBZ-2.2-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-ADP165ACBZ-2.2-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-ADP165ACBZ-2.2-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP165ACBZ-2.2-R7
Descriere
IC REG LINEAR 2.2V 150MA 4-WLCSP
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA 4-WLCSP (0,96x0,96)
Modele EDA/CAD
ADP165ACBZ-2.2-R7 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,2V