ADP160ACBZ-3.3-R7 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ADP160ACBZ-3.3-R7 |
Descriere | IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4-WLCSP |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA 4-WLCSP (0,96x0,96) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ADP160ACBZ-3.3-R7 Modele |
Categorie | Curent - Ieșire |
Prod. | Curent - În repaus (Iq) 1.25 µA |
Stare piesă Activ | PSRR 60dB – 50dB (100Hz – 1kHz) |
Configurație ieșire | Funcții de control Activare |
Număr de regulatoare 1 | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tensiune - Intrare (Max) 5,5V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) 3,3V | Pachet/cutie 4-WFBGA, WLCSP |
Tensiune - Ieșire (Max) – | Pachet dispozitiv furnizor 4-WLCSP (0,96x0,96) |
Cădere de tensiune (Max) 0,195V la 150mA | Număr produs de bază |