ADP151ACPZ-3.3-R7 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ADP151ACPZ-3.3-R7 |
Descriere | IC REG LIN 3.3V 200MA 6-LFCSP-UD |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA 6-LFCSP-UD (2x2) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ADP151ACPZ-3.3-R7 Modele |
Categorie | Curent - Ieșire |
Prod. | Curent - În repaus (Iq) 20 µA |
Stare piesă Activ | PSRR 70dB – 55dB (10kHz – 100kHz) |
Configurație ieșire | Funcții de control Activare |
Număr de regulatoare 1 | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C (TJ) |
Tensiune - Intrare (Max) 5,5V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) 3,3V | Pachet/cutie Plăcuță expusă 6-UDFN, CSP |
Tensiune - Ieșire (Max) – | Pachet dispozitiv furnizor 6-LFCSP-UD (2x2) |
Cădere de tensiune (Max) 0,23V la 200mA | Număr produs de bază |