ADP150ACBZ-2.5-R7
Numărul produsului DigiKey
ADP150ACBZ-2.5-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
ADP150ACBZ-2.5-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ADP150ACBZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP150ACBZ-2.5-R7
Descriere
IC REG LINEAR 2.5V 150MA 4-WLCSP
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA 4-WLCSP (0,76x0,76)
Modele EDA/CAD
ADP150ACBZ-2.5-R7 Modele
Curent - În repaus (Iq)
22 µA
Curent - Alimentare (Max)
320 µA
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Pachet/cutie
4-WFBGA, WLCSP
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
4-WLCSP (0,76x0,76)
Cădere de tensiune (Max)
0,16V la 150mA