ADP121-AUJZ12R7
Numărul produsului DigiKey
ADP121-AUJZ12R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
ADP121-AUJZ12R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ADP121-AUJZ12R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADP121-AUJZ12R7
Descriere
IC REG LIN 1.2V 150MA TSOT-23-5
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA TSOT-23-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ADP121-AUJZ12R7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
21 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
40 µA
Stare piesă
Activ
PSRR
70dB (10kHz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Blocare subtensiune (UVLO)
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,2V