ADM7171ACPZ-2.5-R7
Numărul produsului DigiKey
505-ADM7171ACPZ-2.5-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-ADM7171ACPZ-2.5-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-ADM7171ACPZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADM7171ACPZ-2.5-R7
Descriere
IC REG LINEAR 2.5V 1A 8-LFCSP-WD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A 8-LFCSP-WD (3x3)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ADM7171ACPZ-2.5-R7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
2 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
6.3 mA
Stare piesă
Activ
PSRR
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare, Pornire treptată
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
6,5V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V