ADM7160AUJZ-1.8-R7
Numărul produsului DigiKey
505-ADM7160AUJZ-1.8-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-ADM7160AUJZ-1.8-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-ADM7160AUJZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADM7160AUJZ-1.8-R7
Descriere
IC REG LIN 1.8V 200MA TSOT-23-5
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA TSOT-23-5
Modele EDA/CAD
ADM7160AUJZ-1.8-R7 Modele
Curent - În repaus (Iq)
20 µA
Curent - Alimentare (Max)
350 µA
PSRR
54dB – 43dB (100kHz – 1MHz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură, Circuit scurt, Blocare subtensiune (UVLO)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V
Pachet/cutie
SOT-23-5 subțire, TSOT-23-5
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
TSOT-23-5
Cădere de tensiune (Max)
0,23V la 200mA