ADM7154ARDZ-2.5-R7 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ADM7154ARDZ-2.5-R7 |
Descriere | IC REG LIN 2.5V 600MA 8-SOIC-EP |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 600mA 8-SOIC-EP |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ADM7154ARDZ-2.5-R7 Modele |
Categorie | Curent - Ieșire |
Prod. | Curent - În repaus (Iq) 7 mA |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Curent - Alimentare (Max) 10 mA |
Stare piesă Activ | PSRR – |
Configurație ieșire | Funcții de control Activare |
Tip ieșire | Caracteristici de protecție Supracurent, Supra-temperatură |
Număr de regulatoare 1 | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tensiune - Intrare (Max) 5,5V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) 2,5V | Pachet/cutie 8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime) plăcuță expusă |