ADM7154ARDZ-1.2-R7
Numărul produsului DigiKey
ADM7154ARDZ-1.2-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
ADM7154ARDZ-1.2-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ADM7154ARDZ-1.2-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADM7154ARDZ-1.2-R7
Descriere
IC REG LIN 1.2V 600MA 8-SOIC-EP
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 600mA 8-SOIC-EP
Modele EDA/CAD
ADM7154ARDZ-1.2-R7 Modele
Curent - În repaus (Iq)
7 mA
Curent - Alimentare (Max)
10 mA
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,2V
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime) plăcuță expusă