ADM7154ACPZ-3.3-R7
Numărul produsului DigiKey
505-ADM7154ACPZ-3.3-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-ADM7154ACPZ-3.3-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-ADM7154ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADM7154ACPZ-3.3-R7
Descriere
IC REG LIN 3.3V 600MA 8-LFCSP-WD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 600mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Modele EDA/CAD
ADM7154ACPZ-3.3-R7 Modele
Curent - În repaus (Iq)
7 mA
Curent - Alimentare (Max)
10 mA
PSRR
58dB (1MHz)
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 8-WFDFN, CSP
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
8-LFCSP-WD (3x3)
Cădere de tensiune (Max)
0,21V la 600mA