ADM7150ARDZ-2.8
Numărul produsului DigiKey
505-ADM7150ARDZ-2.8-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ADM7150ARDZ-2.8
Descriere
IC REG LIN 2.8V 800MA 8-SOIC-EP
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 800mA 8-SOIC-EP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ADM7150ARDZ-2.8 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
7 mA
Ambalaj
Tub
Curent - Alimentare (Max)
12 mA
Stare piesă
Activ
PSRR
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură, Circuit scurt
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
16V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,8V
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime) plăcuță expusă