ADM7150ACPZ-4.8-R7
Numărul produsului DigiKey
505-ADM7150ACPZ-4.8-R7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-ADM7150ACPZ-4.8-R7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-ADM7150ACPZ-4.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADM7150ACPZ-4.8-R7
Descriere
IC REG LIN 4.8V 800MA 8-LFCSP-WD
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 800mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Modele EDA/CAD
ADM7150ACPZ-4.8-R7 Modele
Curent - În repaus (Iq)
7 mA
Curent - Alimentare (Max)
12 mA
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură, Circuit scurt
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
16V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
4,8V