ADM7150ACPZ-3.3-R2
Numărul produsului DigiKey
505-ADM7150ACPZ-3.3-R2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
505-ADM7150ACPZ-3.3-R2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
505-ADM7150ACPZ-3.3-R2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADM7150ACPZ-3.3-R2
Descriere
IC REG LIN 3.3V 800MA 8-LFCSP-WD
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 800mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Modele EDA/CAD
ADM7150ACPZ-3.3-R2 Modele
Curent - În repaus (Iq)
7 mA
Curent - Alimentare (Max)
12 mA
PSRR
94dB – 62dB (1kHz – 1MHz)
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură, Circuit scurt
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tensiune - Intrare (Max)
16V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V