ADG1609BRUZ-REEL7
Numărul produsului DigiKey
ADG1609BRUZ-REEL7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
ADG1609BRUZ-REEL7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ADG1609BRUZ-REEL7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADG1609BRUZ-REEL7
Descriere
IC SWITCH SP4TX2 4.5OHM 16TSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Comutator CI circuit 4:1 4,5Ohm 16-TSSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ADG1609BRUZ-REEL7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp comutare (Ton, Toff) (Max)
94ns, 93ns
Producător
Analog Devices Inc.
Lățime de bandă -3 dB
78MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Injecție încărcare
29pC
Stare piesă
Activ
Capacitanță canal (CS(închis), CD(închis))
19pF, 59pF
Circuit comutator
SP4T
Curent - Scurgere (IS(oprit)) (Max)
100pA
Circuit multiplexor/Demultiplexor
4:1
Diafonie
-64dB la 1MHz
Număr de circuite
2
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Rezistență stare deschisă (Max)
4,5Ohm
Tip montare
Montare pe suprafață
Adaptare canal-canal (ΔRon)
120mOhm
Pachet/cutie
16-TSSOP (0,173", 4,40mm lățime)
Tensiune - Alimentare, unică (V+)
3,3V – 16V
Pachet dispozitiv furnizor
16-TSSOP
Tensiune - Alimentare, dublă (V±)
±3,3V – 8V