ADG1201BRJZ-R2
Numărul produsului DigiKey
ADG1201BRJZ-R2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
ADG1201BRJZ-R2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ADG1201BRJZ-R2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ADG1201BRJZ-R2
Descriere
IC SW SPST-NOX1 200OHM SOT23-6
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 Comutator CI circuit 1:1 200Ohm SOT-23-6
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ADG1201BRJZ-R2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp comutare (Ton, Toff) (Max)
170ns, 105ns
Producător
Analog Devices Inc.
Lățime de bandă -3 dB
660MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Injecție încărcare
-0,8pC
Stare piesă
Activ
Capacitanță canal (CS(închis), CD(închis))
3pF, 3,3pF
Circuit comutator
SPST – NO
Curent - Scurgere (IS(oprit)) (Max)
100pA
Circuit multiplexor/Demultiplexor
1:1
Diafonie
Număr de circuite
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Rezistență stare deschisă (Max)
200Ohm
Tip montare
Montare pe suprafață
Adaptare canal-canal (ΔRon)
Pachet/cutie
SOT-23-6
Tensiune - Alimentare, unică (V+)
5V – 16,5V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-6
Tensiune - Alimentare, dublă (V±)
±5V – 16,5V