AD9680BCPZ-1250
Numărul produsului DigiKey
AD9680BCPZ-1250-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AD9680BCPZ-1250
Descriere
IC ADC 14BIT 64-LFCSP
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
14 Biți convertor analogic la digital 2 Intrare 2 Tip pipeline 64-LFCSP (9x9)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AD9680BCPZ-1250 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Număr de convertoare A/D
2
Producător
Analog Devices Inc.
Arhitectură
Tip pipeline
Ambalaj
Tavă
Tip referință
Extern, Intern
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare, analogică
1,25V, 2,5V
Număr de biți
14
Tensiune - Alimentare, digitală
1,22V – 1,28V
Rată de eșantionare (pe secundă)
1,25G
Caracteristici
Eșantionare simultană
Număr de intrări
2
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C