AD8010ARZ-16
Numărul produsului DigiKey
AD8010ARZ-16-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AD8010ARZ-16
Descriere
IC OPAMP CFA 1 CIRCUIT 16SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Feedback curent Amplificator 1 Circuit – 16-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AD8010ARZ-16 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Decalaj intrare
5 mV
Prod.
Curent - Alimentare
15,5mA
Ambalaj
Tub
Curent - Ieșire/Canal
200 mA
Stare piesă
Activ
Tensiune - Interval (min.)
9 V
Tip amplificator
Tensiune - Interval (max.)
12 V
Număr de circuite
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip ieșire
Tip montare
Montare pe suprafață
Viteză de salt
800V/µs
Pachet/cutie
16-SOIC (0,295", 7,50mm lățime)
Lățime de bandă -3 dB
230 MHz