AD5160BRJZ100-R2
Numărul produsului DigiKey
AD5160BRJZ100-R2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
AD5160BRJZ100-R2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AD5160BRJZ100-R2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AD5160BRJZ100-R2
Descriere
IC DIG POT 100K SOT-23-8
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Potențiometru digital 100k Ohm 1 Circuit 256 Ramificații SPI Interfață SOT-23-8
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AD5160BRJZ100-R2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip program
Volatil
Producător
Analog Devices Inc.
Tensiune - Alimentare
2,7V – 5,5V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristici
Stare piesă
Activ
Toleranță
±15%
Programabil la DigiKey
Neverificat
Coeficient de temperatură (tipic)
45ppm/°C
Conicitate
Liniar
Tip montare
Montare pe suprafață
Configurație
Potențiometru
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-8
Număr de circuite
1
Pachet/cutie
SOT-23-8
Număr de derivații
256
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C