QSH5718-76-28-189
Numărul produsului DigiKey
175-QSH5718-76-28-189-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
QSH5718-76-28-189
Descriere
STEP MOTOR HYBRID BIPOLAR 3.2V
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Bipolar Motor pas cu pas Hibrid Dimensiune cadru 23 200 Pas 2.8 A 3,2V c.c.
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
QSH5718-76-28-189 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 2,220" x 2,220" (56,40mm x 56,40mm)
Prod.
Dimensiune cadru NEMA
Serie
Diametru - Arbore
0,250" (6,35mm)
Ambalaj
Cutie
Lungime - Arbore și rulment
0,945" (24,00mm)
Stare piesă
Activ
Distanță orificii montare
1,856" (47,14mm)
Tip
Hibrid
Stil terminație
Conductori de sârmă
Tip bobină
Bipolar
Temperatură de funcționare
-20°C – 50°C
Tensiune - Nominală
3,2V c.c.
Rezistență bobină
1.13 Ohms
Valoare nominală curent (Amp)
2.8 A
Caracteristici
Arbore aplatizat
Pași pe rotație
200.0
Inerție rotor
480gcm²
Unghi pas
1,8°
Agenție de aprobare
CE
Acuratețe
±5%