PD86-3-1278-CANOPEN
Numărul produsului DigiKey
175-PD86-3-1278-CANOPEN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PD86-3-1278-CANOPEN
Descriere
PANDRIVE NEMA34, 48V, 7NM
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Bipolar Motor pas cu pas Hibrid Dimensiune cadru 34 200.0 Pas 5.5 A 2,56V c.c.
Modele EDA/CAD
PD86-3-1278-CANOPEN Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 3,386" x 3,386" (86,00mm x 86,00mm)
Prod.
Dimensiune cadru NEMA
Serie
Diametru - Arbore
Ambalaj
Vrac
Lungime - Arbore și rulment
Stare piesă
Activ
Distanță orificii montare
Tip
Hibrid
Stil terminație
Conductori de sârmă cu conector
Tip bobină
Bipolar
Temperatură de funcționare
-20°C – 50°C
Tensiune - Nominală
2,56V c.c.
Rezistență bobină
0.45 Ohms
Valoare nominală curent (Amp)
5.5 A
Caracteristici
Controler integrat, Arbore aplatizat
Pași pe rotație
200.0
Inerție rotor
2700gcm²
Unghi pas
1,8°
Agenție de aprobare
Acuratețe
±5%