PD60-4H-1378-TMCL
PD60-4H-1378-TMCL
Numărul produsului DigiKey
175-PD60-4H-1378-TMCL-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PD60-4H-1378-TMCL
Descriere
PANDRIVE NEMA24, 48V, 3.1NM
Descriere detaliată
Bipolar Motor pas cu pas Hibrid Dimensiune cadru 24 200.0 Pas 9 A 2,1V c.c.
Modele EDA/CAD
PD60-4H-1378-TMCL Modele
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 2,362" x 2,362" (60,00mm x 60,00mm)
Temperatură de funcționare
-20°C – 50°C
Tensiune - Nominală
2,1V c.c.
Rezistență bobină
0.15 Ohms
Valoare nominală curent (Amp)
9 A
Acuratețe
±5%