PD60-3-1378-CANOPEN
Numărul produsului DigiKey
175-PD60-3-1378-CANOPEN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PD60-3-1378-CANOPEN
Descriere
PANDRIVE NEMA24, 48V, 2.1NM
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Bipolar Motor pas cu pas Hibrid Dimensiune cadru 24 200.0 Pas 2.8 A 3,36V c.c.
Modele EDA/CAD
PD60-3-1378-CANOPEN Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 2,362" x 2,362" (60,00mm x 60,00mm)
Prod.
Dimensiune cadru NEMA
Serie
Diametru - Arbore
Ambalaj
Vrac
Lungime - Arbore și rulment
Stare piesă
Activ
Distanță orificii montare
Tip
Hibrid
Stil terminație
Conductori de sârmă cu conector
Tip bobină
Bipolar
Temperatură de funcționare
-20°C – 50°C
Tensiune - Nominală
3,36V c.c.
Rezistență bobină
1.2 Ohms
Valoare nominală curent (Amp)
2.8 A
Caracteristici
Controler integrat, Arbore aplatizat
Pași pe rotație
200.0
Inerție rotor
570gcm²
Unghi pas
1,8°
Agenție de aprobare
Acuratețe
±5%