PD42-3-1270-TMCL
Numărul produsului DigiKey
175-PD42-3-1270-TMCL-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PD42-3-1270-TMCL
Descriere
PANDRIVE NEMA17, 24V, 69 OZ IN/
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Bipolar Motor pas cu pas Hibrid Dimensiune cadru 17 200.0 Pas 1 A 24V c.c.
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PD42-3-1270-TMCL Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 1,654" x 1,654" (42,00mm x 42,00mm)
Prod.
Dimensiune cadru NEMA
Serie
Diametru - Arbore
Ambalaj
Vrac
Lungime - Arbore și rulment
Stare piesă
Activ
Distanță orificii montare
1,220" (31,00mm)
Tip
Hibrid
Stil terminație
Conector
Tip bobină
Bipolar
Temperatură de funcționare
-20°C – 50°C
Tensiune - Nominală
24V c.c.
Rezistență bobină
1.4 Ohms
Valoare nominală curent (Amp)
1 A
Caracteristici
Controler integrat, Arbore rotund
Pași pe rotație
200.0
Inerție rotor
68gcm²
Unghi pas
1,8°
Agenție de aprobare
Acuratețe
±5%