MAXM17537ALY#T
Numărul produsului DigiKey
505-MAXM17537ALY#TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
MAXM17537ALY#T
Descriere
DC DC CONVERTER 8-24V
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 8 – 24V – – – 3A 4,5V - 60V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MAXM17537ALY#T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
3A
Prod.
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Eficiență
Tip
Modul PoL neizolat
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 29-PowerBLGA
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V
Mărime/Dimensiune
0,35" L x 0,59" l x 0,17" Î (9,0mm x 15,0mm x 4,4mm)
Tensiune - Intrare (Max)
60V