MAX8860EUA33+
Numărul produsului DigiKey
MAX8860EUA33+-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MAX8860EUA33+
Descriere
IC REG LIN POS ADJ 8-UMAX/USOP
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Reglabil (fix) 1 Ieșire 300mA 8-uMAX/uSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MAX8860EUA33+ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
270 µA
Ambalaj
Tub
PSRR
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Activare, Ieșire eroare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură, Polaritate inversă, Circuit scurt
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
6,5V
Pachet/cutie
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm lățime)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,25V (3,3V)
Pachet dispozitiv furnizor
8-uMAX/uSOP
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,155V la 300mA (tipic)