MAX6502UKP055+T
Numărul produsului DigiKey
175-MAX6502UKP055+TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
175-MAX6502UKP055+TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
175-MAX6502UKP055+TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MAX6502UKP055+T
Descriere
THERMOSTAT 55DEGC ACT HI SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Termostat 55°C Activ la valoare înaltă Apăsare-tragere SOT-23-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MAX6502UKP055+T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Funcție ieșire
Supra-temp.
Producător
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Histereză selectabilă
Da
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristici
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare
2.7 V ~ 5.5 V
Prag temperatură decuplare
Hot
Curent - Alimentare
30µA
Temperatură de comutare
55°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 135°C
Acuratețe
±4°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Curent - Ieșire (Max)
20mA