MAX1726EUK33+T
Numărul produsului DigiKey
MAX1726EUK33+TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MAX1726EUK33+TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MAX1726EUK33+TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MAX1726EUK33+T
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 20MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 20mA SOT-23-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MAX1726EUK33+T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
4.5 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Polaritate inversă, Circuit scurt
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
12V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,6V la 20mA