Imaginea pentru MAX15462C12EVKIT# nu este disponibilă
MAX15462C12EVKIT#
Numărul produsului DigiKey
MAX15462C12EVKIT#-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MAX15462C12EVKIT#
Descriere
EVAL BOARD FOR MAX15462C
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
MAX15462C - c.c./c.c., Reducere tensiune 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
300mA
Producător
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Tensiune - Intrare
14V – 42V
Ambalaj
Cutie
Topologie regulator
Coborâre
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
500kHz
Destinație principală
c.c./c.c., Reducere tensiune
Conținut
Placă (plăci)
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
IC/piesă utilizată
MAX15462C
Putere - Ieșire
Notă
Tensiune - Ieșire
12V