MAX15062C12EVKIT#
Numărul produsului DigiKey
MAX15062C12EVKIT#-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MAX15062C12EVKIT#
Descriere
EVAL BOARD FOR MAX15062
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
MAX15062 Himalaya c.c./c.c., Reducere tensiune 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Categorie
Curent - Ieșire
300mA
Producător
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Tensiune - Intrare
14V – 60V
Serie
Topologie regulator
Coborâre
Ambalaj
Cutie
Frecvență - Comutare
500kHz
Stare piesă
Activ
Conținut
Placă (plăci)
Destinație principală
c.c./c.c., Reducere tensiune
IC/piesă utilizată
MAX15062
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
Notă
Putere - Ieșire
Număr produs de bază
Tensiune - Ieșire
12V