LG T676-P1Q2-24-0-20-R18-Z
Numărul produsului DigiKey
475-LGT676-P1Q2-24-0-20-R18-ZTR-ND - Bandă și mosor (TR)
475-LGT676-P1Q2-24-0-20-R18-ZCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
475-LGT676-P1Q2-24-0-20-R18-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LG T676-P1Q2-24-0-20-R18-Z
Descriere
LED GREEN CLEAR 2PLCC SMD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Verde 570nm Indicație cu leduri – discretă 2V 2-PLCC
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V
Prod.
Curent - Test
20mA
Serie
Unghi de vizualizare
120°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
572nm
Configurație
Standard
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Pachet/cutie
2-PLCC
Transparență lentilă
Transparent
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
3,20mm L x 2,80mm l
Stil lentilă
Rotund cu parte superioară plată
Înălțime (Max)
2,10mm
Dimensiune lentilă
2,40mm diam.