LG Q976.01-MGNI-35-1-20-R18
Numărul produsului DigiKey
475-LGQ976.01-MGNI-35-1-20-R18TR-ND - Bandă și mosor (TR)
475-LGQ976.01-MGNI-35-1-20-R18CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
475-LGQ976.01-MGNI-35-1-20-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LG Q976.01-MGNI-35-1-20-R18
Descriere
LED CHIP 0603
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Verde 574nm Indicație cu leduri – discretă 2V 0603 (1608 metric)
Categorie
Curent - Test
20mA
Prod.
Unghi de vizualizare
140°
Serie
Tip montare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Lungime de undă - Dominantă
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Maximă
574nm
Culoare
Caracteristici
Configurație
Independent
Grad
Culoare lentilă
Incolor
Calificare
Transparență lentilă
Transparent
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Valoare nominală în milicandele
Pachet dispozitiv furnizor
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Dimensiune lentilă
1,10mm x 0,80mm
Înălțime (Max)
0,75mm
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V