KT DELSS1.12-AYBZ-36-N626-20-R18
Numărul produsului DigiKey
475-KTDELSS1.12-AYBZ-36-N626-20-R18TR-ND - Bandă și mosor (TR)
475-KTDELSS1.12-AYBZ-36-N626-20-R18CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
475-KTDELSS1.12-AYBZ-36-N626-20-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
Descriere
LED GREEN CLEAR SMD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Verde 531nm Indicație cu leduri – discretă 2,65V 2-SMD, Derivații plate
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
KT DELSS1.12-AYBZ-36-N626-20-R18 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,65V
Prod.
Curent - Test
20mA
Serie
Unghi de vizualizare
120°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
525nm
Configurație
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Pachet/cutie
2-SMD, Derivații plate
Transparență lentilă
Transparent
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
1,40mm L x 0,80mm l
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Înălțime (Max)
0,70mm
Dimensiune lentilă
1,23mm x 0,60mm