GW CSHPM1.PM-LTMP-XX55-1-350-R18
Numărul produsului DigiKey
475-GWCSHPM1.PM-LTMP-XX55-1-350-R18TR-ND - Bandă și mosor (TR)
475-GWCSHPM1.PM-LTMP-XX55-1-350-R18CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
475-GWCSHPM1.PM-LTMP-XX55-1-350-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
Descriere
LED OSLON NEUTRAL WHT 4000K SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Iluminare cu leduri OSLON® SSL 150 Alb, Neutru 4000K 2,85V 350mA 150° 1212 (3030 metric)
Categorie
CRI (Indice de randare culori)
70
Prod.
Curent - Max
1,3A
Serie
Unghi de vizualizare
150°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
Culoare
Tip montare
Montare pe suprafață
CCT (K)
4000K
Pachet/cutie
1212 (3030 metric)
Flux la 85°C, Curent - Test
172lm (150lm – 194lm)
Pachet dispozitiv furnizor
1212
Flux la 25°C, Curent - Test
Mărime/Dimensiune
0,118" L x 0,118" l (3,00mm x 3,00mm)
Curent - Test
350mA
Înălțime - Montat (Max)
0,062" (1,58mm)
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,85V
Rezistența termică a pachetului
3,7°C/W