CT DBLP31.12-6C5D-56-J6U6-20-R18
Numărul produsului DigiKey
475-CTDBLP31.12TR-ND - Bandă și mosor (TR)
475-CTDBLP31.12CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
475-CTDBLP31.12DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
Descriere
LED GREEN CLEAR SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Verde 536nm Indicație cu leduri – discretă 2,3V 3-SMD, Fără derivație
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,3V
Prod.
Curent - Test
20mA
Serie
Unghi de vizualizare
120°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
536nm
Configurație
Standard
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Pachet/cutie
3-SMD, Fără derivație
Transparență lentilă
Transparent
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
2,20mm L x 1,80mm l
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Înălțime (Max)
0,70mm
Dimensiune lentilă
1,73mm x 1,33mm