PCD200-265-B-2R420-240
Numărul produsului DigiKey
2053-PCD200-265-B-2R420-240-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PCD200-265-B-2R420-240
Tip ieșire
Analogic, Releu (2)
Tensiune - Alimentare
85 – 265V c.a.
Serie
Dimensiuni decupare panou
Dreptunghiular - 92,00mm x 45,00mm
Interval de măsurare
0 – 20mA, ±10V c.c.
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Caractere afișaj - Înălțime
0,600" (15,20mm), 0,460" (11,68mm)