PCD200-24-B-420-140
Numărul produsului DigiKey
2053-PCD200-24-B-420-140-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PCD200-24-B-420-140
Descriere
PROCESS METER LED PANEL MOUNT
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Aparat de măsurare proces Led - caractere roșii Afișaj Montare panou
Categorie
Tip ieșire
Analogic
Producător
Amphenol Wilcoxon Sensing Technologies
Tensiune - Alimentare
12 – 24V c.c.
Serie
Dimensiuni decupare panou
Dreptunghiular - 92,00mm x 45,00mm
Ambalaj
Cutie
Tip montare
Montare panou
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Bornă cu șurub
Tip
Aparat de măsurare proces
Protecție la infiltrare
IP65 - Etanșat împotriva prafului, Rezistent la apă
Tip măsurare
Proces
Caracteristici
Interval de măsurare
0 – 20mA, ±10V c.c.
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Tip afișare
Led - caractere roșii
Greutate
Număr de caractere pe rând
6, 6
Număr produs de bază
Caractere afișaj - Înălțime
0,600" (15,20mm), 0,460" (11,68mm)