PCD100-265-B-420-240
Numărul produsului DigiKey
2053-PCD100-265-B-420-240-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PCD100-265-B-420-240
Tensiune - Alimentare
85 – 265V c.a.
Interval de măsurare
0 – 20mA, ±10V c.c., -200°C – 1260°C
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Caractere afișaj - Înălțime
1,200" (30,48mm)