PCD100-24-B-N-0
Numărul produsului DigiKey
2053-PCD100-24-B-N-0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PCD100-24-B-N-0
Descriere
PROCESS/TEMP METER LED PANEL MNT
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Proces, contor temperatură Led - caractere roșii Afișaj Montare panou
Categorie
Tip ieșire
Producător
Amphenol Wilcoxon Sensing Technologies
Tensiune - Alimentare
12 – 36V c.c.
Serie
Dimensiuni decupare panou
Ambalaj
Cutie
Tip montare
Montare panou
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Bornă cu șurub
Tip
Proces, contor temperatură
Protecție la infiltrare
IP65 - Etanșat împotriva prafului, Rezistent la apă
Tip măsurare
Proces, RTD, termocuplu
Caracteristici
Interval de măsurare
0 – 20mA, ±10V c.c., -200°C – 1260°C
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Tip afișare
Led - caractere roșii
Greutate
Număr de caractere pe rând
4
Număr produs de bază
Caractere afișaj - Înălțime
1,200" (30,48mm)