LMR-240-UF-FR
Numărul produsului DigiKey
1946-LMR-240-UF-FR-DS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LMR-240-UF-FR
Descriere
LMR-240 W/STRANDED CENTER FOOT
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coaxial Cablu – – Introduceți numărul de picioare în cantitatea de comandă 50 Ohms
Categorie
Lungime
Introduceți numărul de picioare în cantitatea de comandă
Producător
Amphenol Times Microwave Systems
Culoare manta
Negru
Serie
Utilizare
Ambalaj
Digi-Spool™, bobină continuă
Caracteristici
Produs de ignifugare
Stare piesă
Activ
Material conductor
Cupru, Gol
Tip cablu
Coaxial
Material dielectric
Polietilenă spumă (FPE)
Grup cablu
Diametru dielectric
0,150" (3,81mm)
Diametru fir
Material ecranare
Aluminiu; cupru, Cositorit
Fir conductor
Acoperire ecranare
Material manta (izolație)
Polietilenă (PE), coloană
VoP, viteza de propagare
80.0
Diametru manta (izolație)
0,240" (6,10mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip ecranare
Tresă
Dimensiune carcasă de bobină
500,0' (152,4m)
Impedanță
50 Ohms