095-902-597M500
Numărul produsului DigiKey
115-095-902-597M500-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
095-902-597M500
Descriere
SMA STRAIGHT PLUG TO SMA STRAIGH
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale SMA la SMA TFC-302LL 196,9" (5,0m) 16,4'
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip montare conector secundar
Suspendat liber (în linie)
Producător
Amphenol RF
Caracteristică de montare conector secundar
Ambalaj
Pungă
Lungime
196,9" (5,0m) 16,4'
Stare piesă
Activ
Tip cablu
TFC-302LL
Stil
SMA la SMA
Impedanță cablu
50 Ohms
Conector principal
Mufă SMA
Frecvență - Max
12 GHz
Gen primul contact
Element tip tată
Culoare
Negru
Tip montare conector principal
Suspendat liber (în linie)
Caracteristici
Caracteristică de montare conector principal
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C