095-850-254M050
Numărul produsului DigiKey
115-095-850-254M050-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
095-850-254M050
Descriere
COAX CBL BNC TO BNC 19.6"
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale BNC la BNC RG-142 19,69" (500,00mm)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Caracteristică de montare conector secundar
Producător
Amphenol RF
Lungime
19,69" (500,00mm)
Ambalaj
Pungă
Tip cablu
RG-142
Stare piesă
Activ
Impedanță cablu
50 Ohms
Stil
BNC la BNC
Impedanță generală
50 Ohms
Conector principal
Conector Jack BNC
Frecvență - Max
6 GHz
Gen primul contact
Element tip mamă
Culoare
Cupru
Tip montare conector principal
Suspendat liber (în linie)
Caracteristici
Ecranat
Caracteristică de montare conector principal
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C