MCD15M51R700K/AA-15
Numărul produsului DigiKey
4306-MCD15M51R700K/AA-15-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MCD15M51R700K/AA-15
Descriere
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 Poziție D-Sub Mufă, Pini tip tată Conector
Categorie
Material carcasă, finisaj
Aluminiu, Placat cu nichel, Fără electroliți
Prod.
Finisaj contact
Auriu
Serie
Grosime finisaj contact
50,0µin (1,27µm)
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil conector
Valoare nominală curent (Amp)
18A
Tip conector
Mufă, Pini tip tată
Distanță backset
0,318" (8,09mm)
Număr de poziţii
Caracteristici
Suporturi de montare
Număr de rânduri
2
Valoare nominală tensiune
300V
Tip montare
Culoare
Albastru
Dimensiune carcasă, configurație conectori
2 (DA, A)
Formă contact
Tip contact
Semnal
Material dielectric
Polibutilen tereftalat (PBT)
Caracteristică flanșă
Carcasă (4-40)
Diametru fir
Terminație
Aliaj de lipit
Material contact
Aliaj de cupru
Material primar
Metal
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C