PT6KV-253A2020
Numărul produsului DigiKey
1993-PT6KV-253A2020-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PT6KV-253A2020
Descriere
TRIMMER 25K OHM 0.1W PC PIN TOP
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 kOhms 0,1W, 1/10W Pini PC Orificiu străpuns Potențiometru ajustabil Carbon 1.0 Rotație Reglare în partea superioară
Categorie
Coeficient de temperatură
±300ppm/°C
Producător
Amphenol Piher Sensing Systems
Număr de rotații
1.0
Serie
Tip ajustare
Reglare în partea superioară
Ambalaj
Vrac
Material rezistiv
Carbon
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Rezistență
25 kOhms
Stil terminație
Pini PC
Putere (wați)
0,1W, 1/10W
Mărime/Dimensiune
Rotund - 0,248" diam. (6,30mm)
Toleranță
±20%